niedziela, 19 kwietnia 2015

Główki


Wcale nie dlatego, że nie mam czasu na nowe sesje;) prezentuję dzisiaj "stare" zdjęcia, które można było zobaczyć we wcześniejszych wpisach. Moje "główki":) Czym są "główki", każdy widzi -  to po prostu ujęcia samych głów, nieodłączny element każdej mojej sesji, na której występują co najmniej dwie modelki/modele. Nie upieram się, że są to najlepsze ujęcia jakie można zrobić lalkom;) ale mój aparat radzi sobie z nimi o wiele lepiej niż np z szerokim planem (z którym chyba nie radzi sobie wcale) i ogólnie lepiej zawsze wychodzą mi zbliżenia;D Wybrałam więc kilka swoich ulubionych "główek" z poprzednich sesji i prezentuję je poniżej - taki mały przegląd lalek, zapraszam:)

 Siła sióstr - Oliwia i SolangeFriend or foe? - Allegra i Dallas


Fashionistki


Czekające na Nolee Scenkowe wrotkarki


i inne Scenki:)


Przypadkowe - nieodpadkowe Barbie


Piękne Tereski


Ashe


Kuzynki Mackie


Kingletka i Sindy


Mackie Happenin Hair i Chris


Dandelion i Sunburst


10 komentarzy:

 1. Bardzo ładne zdjęcia :-) lubię oglądać Twoje lalki i trochę złoszczę się na siebie, że jestem leniem i nie nauczyłam się wciąż wykorzystywać w pełni mojego aparatu :-) Miłej niedzieli! :-))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja ze swojego aparatu wyciskam siódme poty, żeby te zdjęcia jako tako wyglądały, a jakością i tak daleko im do Twoich więc nie masz się co przejmować:) Najważniejsze żeby przy tym wszystkim się dobrze bawić, prawda?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się, dobra zabawa jest najważniejsza, ale czasem frustruje mnie, że nie potrafię pokazać jak ładna jest dana lalka :-)

   Usuń
  2. Sindy są tak śliczne, że nie potrzebują żadnych dodatkowych bajerów i upiększających sztuczek, ale oczywiście próbować można:)

   Usuń
 3. Twarze lalek to bardzo wdzięczny temat :) Twoje są prześliczne! Jednak w grupie siła! Kolorowo i cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. W końcu głowa to najlepsza część lalki ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. jak miło popatrzeć sobie na piękności!

  OdpowiedzUsuń
 6. Portretowe , uwielbiam <3

  OdpowiedzUsuń